Zápas s Dudkem? Walka!

Zkušený slovenský zápasník Tomáš Bolo (8-7-2) si při své premiéře na MMAsters Legue připsal už druhou remízu ve své profesionální kariéře. S tou ale není spokojený a touží po odvetě s Danielem Brunclíkem. Jenže o zápas s Bolem se hlásí i polský raubíř Adrian Dudek…

Tomáš Bolo vs. Daniel Brunclík, MMAsters League 1. (Publikováno 24.03.2021 - Autor: Josef Macháček)

Jak a kde jsi začal s bojovými sporty?

V patnácti letech jsem oficiálně navštívil první gym a začal jako kickboxer. Do té doby se trénovalo venku před školou anebo na prolézačkách.

Jak zpětně hodnotíš svůj zápas s Danielem Brunclíkem na MMAsters League 1, který skončil remízou?

Osobně si myslím, že v zápase s Brunem jsem zaspal. Moc taktizování, vyčkávání. Odveta by byla celkem žádaná. Alespoň tedy z mé strany.

Odveta by byla celkem žádaná. Alespoň tedy z mé strany.

Zaznamenal jsi na sociálních sítích zájem Adriana Dudka o zápas s tebou? A co bys na zápas s polským borcem říkal?

Zaznamenal jsem Dudka hned, jak byl oznámený zápas s Brunem. Myslím, že mě po zápase s Brunem začal i sledovat na IG, což beru jako kompliment. 😉 A co bych řekl na zápas s tímhle polským borcem?  Walka! 👊

Jaké jsou tvé nejbližší plány v MMA? Co je tvůj cíl, ke kterému směřuješ?

Chci se MMA věnovat co nejdéle jako zápasník. Dokud bude držet zdraví, chci zápasit. Až budu starý, tak chci určitě zůstat u MMA jako trenér a rozhodčí. Chci v tom kolotoči zůstat do konce života.

Chci v tom kolotoči zůstat do konce života.

Jaká výhra je pro tebe v kariéře nejcennější a proč?

Nejcennější výhra je podle mě to, že jsem se k tomuto sportu dostal a můžu ho dělat nejen jako hobby, ale i jako práci, která mě živí.

Je něco, co vnímáš vyloženě negativně na současné české či slovenské MMA scéně?

Vyloženě negativně vnímám v MMA doping. Kdo chce dopovat, ať jde dělat kulturistiku.

Kdo chce dopovat, ať jde dělat kulturistiku.

Reprezentuješ Wolf Pride Gym Žilina, kde pod tvým vedením vyrůstá několik velmi nadějných bojovníků jako třeba Mário Brezovský a Michal Kopas. Jak těžké je skloubit kariéru zápasníka a trenéra?

Máme v gymu hodně talentovaných kluků, o kterých bude určitě v budoucnosti slyšet. Jestli jim zůstane k tomuto sportu pořád stejná chuť, tak se určitě podívám jako trenér na UFC hodně z blízka. 😉 Samozřejmě je náročné dělat trenéra a zároveň zápasníka. Taky proto máme v gymu neskutečný tým lidí, kteří se klukům věnují, takže to všechno nejde jen na mou hlavu, protože jinak bych je už dávno pozabíjel. 😂👊

MMAsters League 1: Tomáš Bolo vs. Daniel Brunclík

Česko-slovenský souboj MMA: Tomáš Bolo vs. Daniel Brunclík, jeden z vrcholů prvního galavečera MMAsters League 25. června 2020 v NC OAZA Kladno skončil málo vídanou remízou.