Třetí bomba od MMAsters League 8. května na O2 TV Sport!

MMAsters League připravuje svůj třetí galavečer bojových sportů, z Kladna se souboje poprvé přesouvají do Českých Budějovic, ale to podstatné zůstává – fanoušci si je znovu můžou vychutnat živě na O2 TV Sport a TV Tipsport. A jak už je u MMAsters zvykem, dynamická show s kvalitní „štípanou“ půjdou ruku v ruce!

8.4.2021 - Tisková zpráva

Při dvou MMAsters League už jsme viděli dlouhé a urputné souboje. Mezi nejkvalitnější zápasy roku na české půdě se bezpochyby počítá devět minut nekompromisní férové války v MMA striking Štěpána Guby s Jakubem Kroftou. A i když se Jakub Krofta třetí MMAsters kvůli zranění nemůže zúčastnit, promotér Dušan Macák slibuje fighty několika svých stálic – Lukáše Chotěnovského, Václava Štěpána, Maxe Handanagiće a Lukáše Podpěry: „Ladíme pro ně soupeře, postupně budeme na startovku doplňovat zápasy. Poprvé nabídneme i ženský zápas.“

Na druhé straně nejrychlejším fightem roku byl knokaut v podání Adriana Dudka, polský uragán v kleci řádil pouhých sedm vteřin. A polští bijci by mohli opepřit i třetí MMAsters League. Koneckonců matchmaker Patrik Kincl aktuálně zápasící v KSW velmi dobře ví, kam sáhnout…

Lesák poprvé v MMA!

A pro fajnšmekry lahůdka – vůbec poprvé ve své bohaté kariéře se elitní český postojář Luboš Lesák porve podle pravidel MMA! „Na premiéru v MMA se těším, je to úplně jiný svět. V tréninku nic nepodceňuji, v kleci si prosadím dravost a chuť po K.O.,“ vzkazuje Lesák.

MMAsters League 3 sledujte v sobotu 8. května od 19 hodin v televizi na O2 TV Sport nebo přes internet na TV Tipsport. Pro diváky mimo ČR připravujeme Pay-Per-View živý stream, který bude dostupný na našem webu. 

Podrobné informace, aktuality a novinky, pozvánky a „versusy“ najdete na našem facebooku a instagramu.