O NÁS

MMAsters League poskytuje kompletní servis v oblasti řízení sportovní kariéry a podpory bojových sportů, především MMA. Jsme společnost s jasnou strukturou, transparentním financováním a pevnými dlouhodobými cíli, kterými jsou především poskytování špičkových služeb bojovníkům a zajištění kvalitních zápasů pro fanoušky nejtvrdšího sportovního odvětví.

Lubor Stehlík

CEO

Absolvent VŠE, fakulta Mezinárodních vztahů. Podnikatel, který dříve působil jako diplomat, vrcholový manažer v oblasti developmentu rezidenčních i nerezidenčních projektů.

Dušan Macák

Promotér

Absolvent FVTS UK. Více jak 20 let praxe v podnikání ve sportovním prostředí, domácí i mezinárodní eventy, amatérská i profesionální scéna.

Patrik Kincl

Matchmaker
Profesionální zápasník MMA, trenér a matchmaker se zkušenostmi a kontakty z domácí i zahraniční scény, včetně UFC, ONE, KSW, RCC, ACA.

Martin Svatoš

CFO
Absolvent VŠE fakulty Obchodní, obor Zahraniční obchod. V současné době podnikatel, který působil po dobu více jak 25 let na pozicích vrcholového managementu ve velkých nadnárodních společnostech.

Vít Heral

Public Relations

PR specialista s desetiletou praxí v profesionálním sportu. Jako manažer a tiskový mluvčí Jaromíra Jágra vytvářel projekty pro klub Rytíři Kladno, ČSLH i významné nadnárodní společnosti.

Josef Macháček

Content manager

Absolvent VŠFS, obor sociálně právní. Dlouholetý pracovník v bezpečnostních složkách státu s mnohaletou praxí ve vedení sportovních oddílů.