Zápas roku! Krofta s Růžičkou tahákem MMAsters League 4

Čtvrtá MMAsters League bude mít grády! Zápas undergroundového krále Tadeáše Růžičky s východočeským esem Jakubem Kroftou  přivede Pardubice do varu. A fanoušci se po dlouhé pauze dočkají i zápasu Tomáše Kvapila! Kořením večera bude účast hvězdy UFC Davida Dvořáka, který ale místo ran bude v kleci rozdávat dobře mířené otázky. MMAsters League 4 hostí Congress Centre Palác Pardubice 10. prosince od 19:00.

10. listopadu 2021 - Tisková zpráva

Startovku MMAsters League 4 utvoří celkem deset zápasů, polovina z nich v MMA a polovina v postoji. Stejně jako při předešlých akcích organizátoři počítají s mezinárodní účastí a po covidových peripetiích a zápasech bez obecenstva se moc těší i na pověstnou bouřlivou atmosféru pardubického centra, která tu vždy zdobila tradiční galavečery bojových sportů „MG FIGHT NIGHT“. Právě na ně, a ne náhodou, MMAsters League 4 navazuje – pověstný MG Team totiž s naší organizací spojuje osobnost promotéra Dušana Macáka. MMAsters League tak bude v Pardubicích doma…

V domácím prostředí je i aktér hlavního fightu Jakub Krofta. Jeho strhující tempo a pestrá paleta technik jsou zárukou atraktivní show. A když s ním pošlete do klece Tadeáše Růžičku, dá se jednoduše vytušit, že tahle K1 bude naprostá bomba!  

„Jsem moc rád, že se nám podařilo zápas Krofta vs. Růžička domluvit - můžeme se těšit na parádní podívanou světové kvality."
Dušan Macák
promotér MMAsters League

„Půjde o jeden z absolutně nejlepších zápasů v postoji tohoto roku. Tadeáše Růžičku netřeba představovat, je to tvrďák, který jde nekompromisně po soupeři a vítezstvím turnaje Oktagon Underground si vybudoval pozici československé jedničky. Proti němu bude stát Jakub Krotfa, který sice není tak známý jako Tadeáš a v posledním roce nemohl kvůli zranění naplno zápasit, každopádně všichni znalí vědí, že ho nelze podcenit. Jeho kvality a potenciál jsou nesporné a v žádném případě nehodlá hrát roli outsidera. Jsem moc rád, že se nám podařilo tento zápas domluvit a všichni se můžeme těšit na parádní podívanou světové kvality,“ předpovídá Dušan Macák.

"Kvápa" zpět v akci

Fanoušci a celá komunita také vyhlíží návrat Tomáše Kvapila, který kvůli zdravotním problémům zápasil naposledy v Oktagonu před více než dvěma lety. Na oznámení jeho soupeře si ale ještě musíme pár dní počkat. „Na zápas se samozřejmě extrémně těším, přeci jen jde o završení víc jak dvouleté cesty. Na ní jsem potkal hned několik překážek a jsem strašně rád, že se tahle životní kapitola chýlí ke konci a že ji budu moct završit právě doma v Pardubicích. Příprava není vzhledem k její délce ideální. Doufal jsem, že mě zranění kolene pustí do MMA tréninku dřív, to se bohužel nestalo, ale i tak hraju s kartami, co mám, a věřím, že se svým týmem All Sports Academy dokážeme i tak krátkou přípravu přetavit ve velmi dobrou formu. A doufám, že ji dokážu v zápase prodat,“ prozrazuje Tomáš Kvapil.

„Na zápas se extrémně těším, jde o završení víc jak dvouleté cesty, na které jsem potkal hned několik překážek."
Tomáš Kvapil
zápasník MMA

Jména dalších borců bude MMAsters League postupně odhalovat, ale už teď je jisté, že půjde o exkluzivní událost. „Moc se na ni těším a doufám, že to bude konečně event bez nějakých omezení. Pokud mám vybrat dva zápasy, tak půjde určitě o Krofta vs. Růžička a zápas Tomáše Kvapila. Kroftův styl se mi osobně moc líbí. Jeho pohyb a přehled je prostě top. Navíc se nebojí přestřelek, které zase miluje Růžička. Objektivně si myslím, že půjde o jeden z nejlepších postojových zápasů v ČR,“ nabízí svůj pohled matchmaker organizace Patrik Kincl.

Kapacita hlediště pro MMAsters League 4 je 900 míst, vstupenky jsou v předprodeji online. Akci bude znovu živě vysílat O2 TV Sport, sázkaři ocení možnost sledovat zápasy také na Tipsportu, další možností je PPV stream.