Uragán nebo banán? Dudek jde z MMAsters do KSW. Držíme mu palce!

Polský bijec Adrian Dudek zaujal při MMAsters League 2 rekordně rychlým knokautem. Pozvánku dostal i na třetí event naší organizace, kde měl být v hlavním zápase. Jenže Dudek nakonec upřednostnil KSW. Trošku nás to mrzí, ale zároveň těší!

Adrian Dudek se raduje z vítězství na MMAsters League 2 - Text: Vít Heral - Foto: Roman Mareš

Je nám líto, že tvůj příští zápas nebude na MMAsters League 3. Na druhé straně – moc nás těší, že budeš zápasit v nejprestižnější evropské organizaci KSW! Jak k tomu došlo?

Všechny v Česku zdravím. Je to pravda, měl jsem u vás zápasit, ale můj manažer mi na poslední chvíli nabídnul fight v KSW, kde nahradím zraněného zápasníka. Nedá se nic dělat, neváhal jsem ani vteřinu.

V naší kleci jsi strávil jen pár sekund, také proto Ti říkáme polský „uragán“ – není to přeci jen lepší přezdívka než „banán“?

Přezdívku banán mi dal strýček ještě v dětských létech, a tak nějak se se mnou táhne od dětství. Dokonce ji používá i moje maminka a babička.

Jak dlouho myslíš, že u nás vydrží tvůj 7vteřinový K.O. rekord? Jde to vůbec překonat? Jsou dohady o tom zda, jsi neukončil zápas ještě o vteřinku dříve…

Nevím, jestli to někdo překoná a ani nevím, zda ho budu schopný někdy překonat já sám. Ale slibuju, že to bude zkoušet.

I v době pandemie se naše, nutno podotknout začínající organizace, vrhla do MMA s hlavním cílem uspořádat kvalitní sportovní akci a nabídnout ji ve spolupráci s O2 TV Sport co nejširšímu publiku. Byl to i jeden z důvodů, proč jsi kývnul na nabídku prosincové MMAsters League?

Ano, před zápasem na MMAsters League mi odvolali tři zápasy. Takže jsem neváhal a vzal zápas v Čechách, jako jsem teď vzal zápas v KSW. Trénuju proto, abych se rozvíjel a mohl ukázat své kvality. Nechci jen a jen trénovat…

Adriane, držíme Ti palce v KSW a přejeme Ti co nejúspěšnější kariéru! Co bys ty popřál nám?

Chtěl bych říct a zdůraznit jednu věc. Je mi líto, že si u vás nezazápasím. Ale věřím, že se MMAsters League bude dál rozvíjet a pokračovat ve své dobré práci. Přeji organizaci hodně štěstí, stejně tak i všem fanouškům bojových sportů v České republice.

Adrian Dudek se v KSW utká v sobotu 24. dubna s Aleksanderem Ilićem, PPV stream sledujte zde.