MMAsters League 3 na O2 TV Sport už v pátek 7. května!

Organizace MMAsters League o den posouvá termín svého třetího galavečera ze soboty už na pátek 7. května. O2 TV Sport bude vysílat přímý přenos od 19:00, vsadit a sledovat zápasy můžete už tradičně na Tipsportu. Fanouškům mimo Českou republiku nabídneme premiérově na našem webu PPV stream.

26.4.2021 - Tisková zpráva

Při dvou MMAsters League už jsme viděli dlouhé a urputné souboje. Mezi nejkvalitnější zápasy roku na české půdě se bezpochyby počítá devět minut nekompromisní férové války v MMA striking Štěpána Guby s Jakubem Kroftou.

A i když se Jakub Krofta třetí MMAsters kvůli zranění nemůže zúčastnit, těšíme se na fighty Lukáše Chotěnovského, Václava Štěpána, Maxe Handanagiće nebo Lukáše Podpěry.

Na třetí MMAsters League se měl objevit také Polák Adrian Dudek, ten ale dostal nabídku z KSW, která se neodmítá… Polský prapor na MMAsters League 3 tak nakonec bude držet v K1 poznaňský Lukasz Radosz, kterému se postaví téměř dvoumetrový Jakub Klauda (Highlanders Trutnov).

LESÁK POPRVÉ V MMA!

A pro fajnšmekry lahůdka – vůbec poprvé ve své bohaté kariéře se elitní český postojář Luboš Lesák porve podle pravidel MMA! „Na premiéru v MMA se těším, je to úplně jiný svět. V tréninku nic nepodceňuji, v kleci si prosadím dravost a chuť po K.O.,” vzkazuje Lesák. Jeho soupeřem bude slovenský hladový mladík Michal Buršák, který touží po výhře nad českou legendou ve svém profi-debutu.

MMAsters League 3 sledujte v pátek 7. května od 19 hodin v televizi na O2 TV Sport nebo přes internet na TV Tipsport. Pro diváky mimo ČR připravujeme Pay-Per-View živý stream, který bude dostupný na našem webu. 

Podrobné informace, aktuality a novinky, pozvánky a „versusy“ najdete na našem facebooku a instagramu.