MMAsters League 4: Krofta chce zápas roku, Kvapil comeback!

Čtvrtá MMAsters League bude mít grády! Východočeské eso Jakub Krofta přivede Pardubice do varu a fanoušci se po dlouhé pauze dočkají i zápasu Tomáše Kvapila! Kořením večera bude účast hvězdy UFC Davida Dvořáka, který ale místo ran bude v kleci rozdávat dobře mířené otázky. MMAsters League 4 hostí Congress Centre Palác Pardubice 10. prosince, hlavní program startuje v 19:00. O hodinu dříve se představí zápasníci v „early prelims“ předprogramu. 

Tisková zpráva 16.11.2011 (Aktualizováno 30.11.2021)

Hlavní startovku MMAsters League 4 tvoří celkem deset zápasů v MMA a postoji, stejně jako při předešlých akcích s mezinárodní účastí. Po covidových peripetiích a zápasech bez obecenstva se organizátoři stále těší i na pověstnou bouřlivou atmosféru pardubického centra, která tu vždy zdobila tradiční galavečery bojových sportů „MG FIGHT NIGHT“. Právě na ně, a ne náhodou, MMAsters League 4 navazuje – pověstný MG Team totiž s naší organizací spojuje osobnost promotéra Dušana Macáka. MMAsters League tak bude v Pardubicích doma…

V domácím prostředí je i aktér hlavního fightu Jakub Krofta. Poté, co se zranil jeho původní soupeř Tadeáš Růžička a nikdo z českých borců se do zápasu s nebezpečným a kreativním Kroftou zrovna nehrnul, stála před promotérem nelehká úloha. Nakonec se ji podařilo vyřešit na výbornou! Proti Kroftovi se postaví polský šampión organizací IFMA a ISKA Mateusz Janik. Tenhle zápas bude jeden velký ohňostroj a naprostá postojová bomba!

„Postavím se komukoliv!"
Jakub KROFTA
zápasník K1

"Kvápa" zpět v akci

Fanoušci a celá komunita také vyhlíží návrat Tomáše Kvapila, který kvůli zdravotním problémům zápasil naposledy v Oktagonu před více než dvěma lety. „Na zápas se samozřejmě extrémně těším, přeci jen jde o završení víc jak dvouleté cesty. Na ní jsem potkal hned několik překážek a jsem strašně rád, že se tahle životní kapitola chýlí ke konci a že ji budu moct završit právě doma v Pardubicích. Příprava není vzhledem k její délce ideální. Doufal jsem, že mě zranění kolene pustí do MMA tréninku dřív, to se bohužel nestalo, ale i tak hraju s kartami, co mám, a věřím, že se svým týmem All Sports Academy dokážeme i tak krátkou přípravu přetavit ve velmi dobrou formu. A doufám, že ji dokážu v zápase prodat,“ prozrazuje Tomáš Kvapil.

„Na zápas se extrémně těším, jde o završení víc jak dvouleté cesty, na které jsem potkal hned několik překážek."
Tomáš KVAPIL
zápasník MMA

Comeback bude chtít „Kvápovi“ překazit Ukrajinec Eduard Kazmiruk. A že k tomu má velké předpoklady, je bez debat. Ve svých 21 letech téměř každého válcuje a jeho bilance v profi zápasech je jednoznačná – sedm vítězství a jediná prohra.

MMAsters League postupně odhalila celou hlavní kartu a už teď je jisté, že půjde o exkluzivní událost. „Moc se na ni těším a doufám, že si ji diváci naplno vychutnají,“ doplňuje matchmaker MMAsters League a česká hvězda MMA Patrik Kincl.

Garance pro majitele vstupenek

Kapacita hlediště pro MMAsters League 4 je 800 míst a splňuje tak podmínky pro konání sportovních akcí dle vládních opatření ze dne 25. listopadu 2021. Návštěvníci se musí prokázat dokončeným očkováním či prodělanou nemocí covid-19. 

Vstupenky jsou v předprodeji online. Garantujeme všem majitelům vstupenek z předprodeje, že pokud by byla akce z důvodu vládních opatření nakonec zrušena, nabídneme náhradní termín a vstupenky zůstanou v platnosti! V případě zájmu bude vstupné vráceno v plné výši. 

Akci znovu živě vysílá O2 TV Sport, sázkaři ocení možnost sledovat zápasy také na webu Tipsportu, další možností je PPV stream.