MMASTERS LEAGUE ZPĚT V AKCI 12. PROSINCE!

5. prosince 2020 (první vydání 20.11.) – Po několika vynucených odkladech známe nový termín druhé MMAsters League. Fanoušci bojových sportů si jí vychutnají v sobotu 12. prosince od 19 hodin živě na O2 TV Sport. Zápasit se bude v disciplínách MMA, MMA Striking a K1.

Organizátoři MMAsters League museli kvůli pandemii a souvisejícím omezením několikrát improvizovat a nakonec zrušit původně plánované galavečery v Hodoníně a Pardubicích

„Nevzdáváme se, znovu chceme bojovat. Současná vládní nařízení už umožňují kvalitní přípravu zápasníků, naše organizace disponuje vlastním zázemím pro uspořádání eventu bez účasti diváků za dodržení přísných hygienických podmínek. Ve spolupráci s našimi partnery jsme připraveni udělat maximum pro kvalitní show v přímém televizním přenosu,“ říká promotér MMAsters League Dušan Macák.

V MMA bude lákadlem zápas Lukáše Chotěnovského, v rámci pravidel MMA Striking (nová varianta smíšených bojových umění, kde nejsou oproti klasickým pravidlům dovoleny strhy a boj na zemi) se těšíme na ostříleného profesionála Luboše Lesáka. „Luboš, bez debat česká špička, půjde proti Štěpánu Gubovi. Ten se ukázal v Oktagon Underground, kde v semifinále jako jediný dotáhl do extra-roundu pozdějšího vítěze Růžičku,“ představuje první dvojici Dušan Macák.

Startovní listinu MMAsters League 2 odhalujeme na svém facebooku a instagramu.