MMAsters League 2 bez diváků odvysílá O2 TV Sport

ML2-nahled-clanek-bez-log

2. října 2020 – Druhý galavečer bojových sportů MMAsters League se uskuteční v sobotu 31. října od 19:30, v souvislosti s vládními omezeními nakonec bez účasti diváků. „Nebylo to jednoduché, ani příjemné rozhodování, ale nemůžeme čekat na další nařízení vlády a případné uvolnění restrikcí, které může a taky nemusí přijít necelé dva týdny před akcí,“ vysvětluje promotér MMAsters League Dušan Macák. Fanoušci ale nepřijdou o televizní přenos na O2 TV Sport, sázkaři mohou znovu sledovat zápasy na TV Tipsport.

Původně měla svou druhou akci organizace hostit víceúčelová sportovní hala TEZA v Hodoníně. S absencí publika se ovšem bude zápasit v komornějším prostředí NC OAZA Kladno, kde se vše podřídí kvalitním podmínkám pro zápasníky a televiznímu přenosu. „Pevně věříme, že Hodonínu galavečer vynahradíme v jednom z příštích termínů, třeba už na jaře. Hala Teza se nám líbila a vážíme si i spolupráce s místním Vagabund Gymem,“ doplnil Macák. I přes veškerá omezení v souvislosti s COVID-19 má jeho organizace nadále v plánu uspořádat minimálně jednou za čtvrt roku kvalitní turnaj podle oficiálních pravidel MMA či K-1. Díky tomu se jeho účastníkům výsledky započítávají do oficiálních statistik, což koresponduje s jedním z hlavních cílů MMAsters League, rozvíjet profesionální kariéru sportovců. 

Skvělou zprávou pro fanoušky MMA je hvězdné obsazení komentátorů přímého přenosu, kterým budou provázet zápasníci Tomáš Kvapil,  Patrik Kincl a David „Undertaker“ Dvořák!

David Dvořák a Tomáš Kvapil za komentátorským pultem při úvodním galavečeru MMAsters League.

Harcovníci i mladé pušky

Na hlavním programu se toho příliš nezmění a diváci se mohou dál těšit na zajímavý mix bojovníků. Startovka slibuje výbušné fighty a pořádnou show.  Zápasit se bude v MMA a MMA Striking – v této nové dynamické variantě smíšených bojových umění nejsou oproti klasickým pravidlům dovoleny strhy a boj na zemi. A že to bude ve strikingu létat ze všech stran, garantují kvalitní borci, kteří na MMAsters League 2 objeví. „Luboš Lesák, bez debat česká špička, půjde proti Štěpánu Gubovi. Ten se ukázal v Oktagon Underground, kde v semifinále jako jediný dotáhl do extra-roundu pozdějšího vítěze Růžičku. Diváci se můžou těšit i na dva ostřílené harcovníky protřelé v profi-ringu. Jakub Krofta se postaví Arménci Gorovi Harutjunjanovi  a bude to odveta jejich zápasu zpřed několika let na mezinárodním amatérském turnaji, kde Gor vyhrál těsně 2:1 na body,“ představuje první dvojice Dušan Macák. V MMA se budou lákadlem zápasy „Bruno“ Brunclíka a Lukáše Chotěnovského.

Příležitost ukázat své kvality dostanou znovu také „mladé pušky“. Jeden z největších tuzemských talentů a mistr ČR mezi amatéry Václav Štěpán se utká s Martinem Jonášem. Ten se zatím pyšní neposkvrněným rekordem: tři zápasy, tři výhry.

Jednotlivé zápasy budeme postupně odhalovat na našem facebooku a instagramu.