in the sport career management and promotion of combat sports, mainly MMA. We are the company with a clear structure, transparent financing and firm long-term goals, primarily providing top services to fighters and organizing quality matches for fans of the toughest sport.

Organizace MMAsters League o den posouvá termín svého třetího galavečera ze soboty už na pátek 7. května. O2 TV Sport bude vysílat přímý přenos od 19:00, vsadit a sledovat zápasy můžete už tradičně na Tipsportu. Fanouškům mimo Českou republiku nabídneme premiérově na našem webu PPV stream.
Profesionální voják, vítěz evropského šampionátu BJJ submission only Way of warrior a český šampión AJP – Jiu jitsu – to je stručný výpis úspěchů Josefa Štummera z MMA Liberec, který se na MMAsters League 3 postaví talentu Václavu Štěpánovi z All Sports Academy.

Objednejte si oficiální merch MMAsters League. V zaváděcí nabídce jsou kvalitní trička, čepice, silikonový náramek či multifunkční bandana, kterou můžete využít jako roušku, šátek i kuklu.

MMAsters League 2